Коментарі

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Мицька) (анонімно) 17 серпня 2010  ... І через (500) днів Літа настала Осінь

дуже кланий фільм

 
 
 
 
 
хухалко (анонімно) 21 червня 2010  рагулі серед нас

ребята, а что дикие способы борьбы с беспределом?
наитупейшими мероприятиями, проведенными в рамках защиты парка были концерты харьковских муз. коллективов. это безусловно спасло все деревья и пожурило городские власти...

полнейший маразм. пресечь вседозволенность властей невозможно висением на деревьях и горланием песен под гитару. ум, всё же, в такого рода делах бывает в помощь. ибо, насколько я знаю, кроме стояния и волания под посольствами и горуправами, не было подано ни одной официальной бумаги. пусть и говорят, что бумаги эти до одного места, но без них всё равно никуда, если только не проводить свержение власти во всей стране...

а касательно милиционеров - никто не хочет завтра остаьтся без работы и средств к существованию, у всех семьи. более того, думать о том, чем завтра жить - более нормальное явление, нежели кичиться тем, что постоял полчаса возле дерева, поподпевал любимым группам и ушел по своим делам, не забыв при этом важно повязать себе куда-нибудь на сиську зелёную ленточку, чтобы все видели, какой ты бравый активист. вот где рагульство.

 
 
 
 
 
 
 
чесно_кажучи (анонімно) 6 червня 2010  рагулі серед нас

"можливість вершити правосуд не боячись неправосуду з боку караних"
:)
А от у Булгакова, здається, Христос до всіх звертався: "добрий чєловєк", тому що всі люди хороші, просто в кожного свої мотиви вчинків. Відкрийте таку собі програмку-глобус як "гугль-ьорс" - і побачите, що міста Західної Європи то вже давно кам'яна пустеля без ніяких скверів і лісопарків на сотні Га. То що робити? Боротися за самобутність, ігноруючи усілякі "Євро-2012" і іже с німі? Як на мене, це НЕПОГАНИЙ ВАРІАНТ. Але чому ніхто не хоче цивілізовано об'єднуватися у нормальні нескомпрометовані організації, доводячи свою самостійність і громадську свідомість, а тільки молоти якесь жахіття, щоб після того ховатися за спини натовпу, виправдовуватися, відмовлятися від власної ж безвідповідальної балаканини? Ніхто поки що в Інтернеті не виклав доводів, що та дорога не треба для Євро-12, ніхто не довів і зворотнього. Скидається на те, що ніхто й не вимагав тих докладних пояснень, щоб розібратися в самому питанні.

Ота фраза ("можливість вершити правосуд не боячись неправосуду з боку караних")перекладається: "можливість творити бєспрєдєл, і шоб за це нічого не було". Бо задля єдиної своєї правди людина за ціною не стоятиме. А як "хочеться і колеться", то значить просто не дуже треба - інтуїція іноді важлива.

 
 
 
Сторінки: 6123456next
    Ctrl →